همیشه زمانی که صحبت از سیستم‌ سازی می‌شود همه به یاد سیستم‌ سازی کسب و کار و کارهای نسبتا پیچیده مربوط به آن می‌افتند ولی سیستم‌ سازی را می‌توانیم در لحظه لحظه زندگی خودمان پیاده کنیم و در سطح فردی هم از آن استفاده ببریم. در حقیقت سیستم سازی فردی یک نگرش است که می‌تواند بهره‌وری ما را چند برابر کند.

سرفصل دوره

پیش نمایش

مدرس : مهدی سیاح نیا
همه ما در زندگی کارهایی داریم و با اطلاعاتی سر و کار داریم که ذهن ما قادر به ثبت و ضبط آنها نیست یا اگر هم باشد هم احتمال خطا زیاد می‌شود و هم بار اضافه به ذهن وارد می‌شود. پس تلاش می‌کنیم کاری کنیم که خیلی از کارها اتوماتیک انجام شود. در این ویدئو می‌خواهم با مثال‌های ملموس، فایده سیستم‌ سازی فردی را توضیح بدهم.
مدرس : مهدی سیاح نیا
به نظر شما نقطه‌ی مشترک یک لیدر، کارآفرین و مدیر چیست؟ بله درست حدس زدید، نقطه‌ی پیوند این افراد، وجهه‌ی شخصی یا به عبارت رسمی‌تر آن برندینگ شخصی آن‌ها است. پیش از بررسی موارد و مراحل تعیین هدف برای برندینگ شخصی یک نکته را خوب به خاطر بسپارید. فارغ از این‌که حرفه یا شرکت شما بزرگ باشد یا کوچک و فارغ از سطح و کیفیت شرکت یا شغل شما و حتی مستقل از نقشی که در آن شغل یا شرکت بر عهده دارید، اقدام به ساختن برندینگ شخصی کنید.

نقد و بررسی کاربران دوره :

میانگین رای 0
از 0 دیدگاه
جزئیات امتیاز کاربران
0
0
0
0
0

دیدگاه خود را بیان کنید

امتیاز شما :
 • علیرضا زارع
  • در پاسخ به مسعود خیابانی
  3 روز پیش

  با سلام بسیار عالی و بینظیر
  من تجربه کافی ندارم در زمینه کریپتوکارنسی ولی با این دوره بسیار راه برای من روشن شد .....
  لطفا دوره های اموزشی بیشتر بزارید ممنون
  در زمینه ترید کردن دوره بزارید و تحلیل تکنیکال و فاندامنتال باز هم تشکر

سوال خود را بپرسید